Zapytaj o pracę

Zapytaj o pracę

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko: (*)
Wprowadź swoje imię i nazwisko!

Adres email: (*)
Podaj poprawny adres email!

Telefon: (*)
Wprowadź poprawny numer telefonu, np. +48447876565

Data: (*)
Wybierz datę spotkania!

Załącz CV:
Invalid Input

Informacje:
Wprowadź dodatkowe informacje!

Invalid Input

Przetwarzamy dane wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w każdym dowolnym momencie przez wysyłanie wiadomość e-mail na adres kontaktowy Administratora. Ponadto posiadacie Państwo prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i ewentualnie zawarcie umowy. Informujemy, ze nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

W sprawie pracy prosimy maile kierować na adres: ksiegowosc@farmer-pasze.pl, badź wypełniając formularz kontaktowy dostępny przy przeglądaniu witryny na tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym.
©2018 Wytwórnia Pasz i Koncentratów | Farmer. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO. Strefa Handlowca